Barion Pixel

Blog

A várakozásról

Az advent a várakozás ideje. Mégis a várakozás kiszolgáltottá tesz, ezért nem szeretünk várakozni, inkább jobban szeretjük, ha magunk intézhetjük a dolgainkat. Pedig nagyrészt nem rajtunk múlnak a dolgok.

Tovább olvasom »

Minek beszélj magadról? 

“Nem mondhatom el senkinek, Elmondom hát mindenkinek.”  Karinthy Frigyes Előszó című versében ezt a két sort szinte mindenki ismeri.  De nemcsak ismerjük, hanem át is

Tovább olvasom »